X
Vyrábíme dětská body s potiskem. Originální vtipná dětská body. Možnost vlastního návrhu.
Menu
FUNGUJEME VÍCE NEŽ 3 ROKY  JSME TRANSPARENTNÍ A FÉROVÝ! 
Pojďte se o nás dozvědět více...


pavel-150x150Ten, kdo je zde na fotce,  se jmenuje Pavel Trnka. Od mládí se věnoval grafice a tak byl jen krůček k tomu, aby začal tvořit své vlastní produkty. Je vlastníkem a provozovatelem tohoto eshopu. Spolu s tímto eshopem provozuje ještě eshop – www.mrhrnek.cz a www.riverart.cz které  jsou zaměřeny na stejný obor, nicméně jedná se o potisky na hrnky a také textil. Alyen.cz založil proto, aby dané sortimenty nějak smysluplně rozdělil . Nechtěl dané sortimenty dávat do jednoho pytle. Tedy Alyen.cz je eshop skutečně zaměřený jen na potisky dětského textilu. Textil odebíráme pouze od českého výrobce. Jedná se o kvalitní materiály, žádné „šmuky“, které vydrží týden! Proto je sám o sobě i textil dražší. Ale zde raději dáváme přednost kvalitě, než-li kvantitě. Přeci jde jen o děti a ty jak známo, potřebují mít pokožku v pohodlí.

K naší práci, kterou děláme s láskou.

Potiskům se věnujeme již dlouhou dobu, než jsme se to všechno pro Vás vůbec naučili, tak jsme zničili haldy produktů za desetitisíce :-) Moc to v začátcích pro nás k smíchu vážně nebylo, teď na to moc rádi vzpomínáme :-) Nyní to již vážně umíme a dokážeme společně udělat velké věci! Co si na PC navrhneme a slíbíme, to dodržíme, a vyrobíme dle domluvy. Prostě fair přístup. To samé očekáváme od Vás. Jsme schopný tým lidí, kteří mají chuť pracovat, neustále se zlepšovat a vždy ze sebe vymáčkneme maximum, co umíme.

Co všechno umíme

V oboru potisku na textil umíme vážně všechno! Zní to sebevědomě, ale skutečně to tak je, nic už nás nezaskočí. Dokážeme natisknout vše! Vše, co si v počítači připravíte, to na textil dostaneme! Tedy veškeré grafické materiály. Chcete si  od nás zakoupit dětské body s naším potiskem, nebo si chcete vyrobit své vlastní? Se svým vlastním textem? Se svou vlastní fotkou Vaší rodiny? Máte v hlavě nápad ale nechceme se Vám v naší aplikaci si svůj návrh zrealizovat? Nevadí! Zavolejte +420 733 507 408, nebo napište na obchod@alyen.cz, rádi Vám poradíme a společně něco vymyslíme. Budeme se na Vás těšit. 

OTEVÍRACÍ DOBA PO-PÁ: 8:00-17:00